Konkurs wiedzy o ekonomii społecznej

Jesteś uczniem szkoły średniej w naszym województwie? Wykaż się kreatywnością i nagraj film lub zrób prezentację o ekonomii społecznej na Pomorzu i Kujawach! Na najbardziej pomysłowych czekają atrakcyjne nagrody.

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Toruniu oraz Wyższa Szkoła Bankowa w Toruniu zapraszają uczniów szkół średnich z województwa kujawsko - pomorskiego do udziału w Konkursie wiedzy o ekonomii społecznej. Celem konkursu jest upowszechnianie wiedzy o ekonomii społecznej wśród uczniów, poznawanie mechanizmów przedsiębiorczości społecznej oraz budowanie postaw proprzedsiębiorczych.

W konkursie nagrodzona będzie przede wszystkim pomysłowość młodych mieszkańców naszego regionu. Konkursowym zadaniem będzie nagranie spotu filmowego, promującego ekonomię społeczną województwa kujawsko – pomorskiego lub stworzenie multimedialnej prezentacji o ekonomii społecznej w naszym regionie. Na najbardziej kreatywnych czekają cenne nagrody rzeczowe. Termin składania prac: 22 maja 2021 r.

Zachęcamy uczniów i ich opiekunów do zapoznania się z przygotowanymi materiałami oraz regulaminem konkursu (wszystkie dokumenty w załączniku), a następnie do wzięcia w nim udziału.

Konkurs objęty został Honorowym Patronatem  Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego oraz Przewodniczącej Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pani Elżbiety Piniewskiej.

Ze względu na zagrożenie epidemiczne spowodowane pandemią COVID-19, konkurs będzie przeprowadzony w formie zdalnej.

Więcej informacji o konkursie można znaleźć tutaj - http://es.rops.torun.pl/strona-109-rok_2021.html

Powrót do listy aktualności
Forum Ekonomii Społecznej17.11.2021
Konkurs wiedzy o ekonomii społecznej22.04.2021
Centrum Rodziny w Gminie Inowrocław24.03.2021
Krajowy Plan Odbudowy dla PES24.03.2021
Nabór wniosków o mikrogranty dla NGO w powiatach włocławskim i żnińskim.01.03.2021
Archiwum wiadomości